Grąžinimas

Kadangi internetu pirkta prekė, kai matoma tik jos nuotrauka, ne visada gali atitikti Jūsų lūkesčius, todėl bet kurią crystalsuniverse.eu įsigytą prekę galite grąžinti mums per penkiolika kalendorinių dienų nuo jos gavimo dienos, apie tai informavus mus el. paštu info@crystalsuniverse.eu. Grąžintą prekę galite pasikeisti į kitą arba susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus.
Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
Grąžinamos prekės turi būti tokioje pačioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai prekės buvo gautos pažeistoje pakuotėje) arba taip pat saugiai supakuotos
Prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos ir nepakeitusios prekinės išvaizdos.
Grąžinamas prekes prašome siųsti atgaliniu adresu, nurodytu ant jūsų siuntos:
Grąžinamas prekes rekomenduojame siųsti registruotu paštu, nes tik tokiu atveju galėsite matyti, kada prekės bus mums pristatytos, o siuntos praradimo atveju yra galimybė gauti kompensaciją iš Lietuvos pašto.
Dėmesio! Prekių grąžinimo išlaidas privalo padengti pirkėjas.
Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.